Web Sitesi Yapmak

24 Ocak 2011 Pazartesi


 SİTE YAPMAK / KURMAK MI İSTİYORSUNUZ???


Sizlere sunacağımız site yapma e-kitap eğitim setimizle site yapmak / kurmak çok kolay!!!

Kendinize ait (com, net, org...  uzantılı)  bir Web site yapmak / site kurmak istiyor ancak bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz?Burada aradığınızdan fazlasını bulacaksınız!!!                          
                                               Web Sitesi Nasıl Yapılır?

 
  SİTE YAPMA'nın çok çeşitli yolları vardır,bazıları aylarını yıllarını verip kodlama ve tasarım öğrenip site kur/yapar, kimi otomatik yazılımlar satın alarak site kurar, kimileri web tasarımcılara yüzlerce hatta binlerce TL ödeyerek site sahibi olurlar, bizim gibileriise internetin olanaklarından faydalanarak dünyanın en iyi ve en kaliteli sitelerini dünyanın en kolay yöntemiyle 60-70 TL gibi küçücük bir ücret ile /kurarlar! Hem de 3 değil, 5 değil istedikleri kadar site kur/yaparlar!

DİKKAT!!! 

Sizlere ücretsiz açılan (tr.gg, blogcu, blogspot...) gibi sitelerden bahsetmiyorum! Kastettiğim www.istediğinizisim.com, www.istediğinizisim.net uzantılı olan ücretli ve profesyonel sitelerden bahsediyorum!!!
 
                                                   Siz Hangi Gruptasınız?

Ya dünyanın en kaliteli sitelerini sadece birkaç adımda yapmak/ kurmak mümkün olsaydı?Hemde hiçbir tasarım ve kodlama bilgisine gerek kalmadan! Eğer sizde dünyanın en kaliteli sitelerini dünyanın en kolay yöntemiyle kurmak/yapmak isterseniz, ortak bir noktamız var demektir! Site Yapma/ Kurma'nın çok kolay bir yolu varken neden tasarımcılara binlerce TL ödeyesiniz ki? İşte bu mantıktan yola çıkarak yüksek kalite siteleri,sadece bir kaç adımda kurmanın anahtarını sizlere sunuyoruz.
Yukarıda yazmış olduğum ‘’bizim gibiler’’ i küçümsemeyin,Türkiye’deki web sitesi sahiplerinin büyük bir oranı bu sistemden faydalanarak site yapmak tadırlar.Neden?
                    
1) Bu sistemle site yapmak / kurmak çok basittir

2) Bu basit sistemle 'Bilgisayar açma/kapamayı bilen herkes ama herkes' site yap /kur'abilir.

3) Bu sistemle yapılan/ kurulan siteler,seçeneğin çok fazla olmasından ötürü en seçkin ve en kaliteli siteler olarak kabul edilmektedirler. 

4) Bu sistemle yapılanlan siteler seo dostudur. Bu yüzden Arama Motorlarında çok hızlı yükselirler.

5) Sistem bir kez öğrenildikten sonra 1 değil istenildiği kadar web sitesi yapılabilir.

6) İçerisinde onlarca kategori ( iş,eğitim,sanat,internet,sağlık,eğitim,spor teknoloji,müzik,chat,forum,e-ticaret,finans,adsense hazır siteler,satış ortaklığı siteleri vs.) bulundurduğu için istenilen hemen hemen her alanda site yapmak mümkündür.

7) Bu sistemle web site yapmak 69 TL gibi çok küçük bir ücretle gerçekleşir.

8) Öğrenmesi aylar hatta yıllar alan hiçbir 'Tasarım ve Kodlama' bilgisi gerektirmez.
       

9) Önceden tecrübe veya teknik bilgi sahibi olmayı gerektirmez.


                                                              Peki Nedir Bu Sistem?                            

Peki nedir bu sistem dediğinizi duyar gibiyim!Sistemimizin adı! Wordpress tabanlı site yapmak. Wordpress site kurmak /site açmak için bir sistem değil miydi?Bunu wordpress bloglarıyla karıştırmayın,Bu sistem Wordpress'in bizlere sunmuş olduğu ikinci bir hizmettir.Bu sistemin mantığı ise en az uğraşla en kaliteli,arama motoru dostu siteler kurmaktır.

                                           Bu Sistemi Nasıl Öğrenebilirim?

Sizde bu sistemi kullanarak çok kaliteli siteleri en az uğraşla kurup dünyanın en kolay  site yapma / kurma yöntemini öğrenmek ister misiniz?
 
  Eğer cevabınız ‘’Evet’’ ise sizi uzun uğraşlar sonucunda oluşturmuş olduğumuz ‘E-Kitap Eğitim Setimiz’ ile tanıştırmak isteriz!!!


 Ana Sitemize Gitmek İçin 
 


Lütfen www.sitekur.bbs.tr linkine tıklayınız!
site yap, site kur, site yapma, web site, web site yap, web sitesi yap, web sitesi yapma, web sitesi yapmak, site yapmak ve site kurmak çok ama çok kolay, sizlerde site kurmaya ne dersiniz?

0 yorum:

Yorum Gönder